fbpx

08.08.2018

AVK_2018_027

7. augustā, futbola kluba Jelgava jaunajā bāzē tika aizvadīts Artura Vaidera kausa izcīņas otrais starptautiskais turnīrs. Par tā uzvarētājiem šogad kļuva Jelgavas pilsētas un organizatoru apvienotā komanda, tikmēr mediju komandu konkurencē jau otro gadu pēc kārtas kausu izcīnīja Lietuvas žurnālisti.

Turnīra atklāšanas ceremoniju apmeklēja arī Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs. Turnīra noslēgumā notikušajā apbalvošanas ceremonijā tika suminātas visas komandas, kā arī apbalvoti labākie spēlētāji katrā komandā - Miķelis Osis (Latvija), Raimundas Celenceličius (Lietuva), Rasmus Raidla (Igaunija) un Kristians Kareļins (Jelgava).

Artura Vaidera kauss Latvijā tika rīkots jau otro reizi. To organizēja Artura Vaidera fonds sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju, FK Jelgava un restorānu KrekluKrogs. Pirmajā turnīrā, kas notika pērn Engurē, uzvaras laurus plūca Lietuvas žurnālistu komanda.

Starptautiskā žurnālistu futbola turnīra Artura Vaidera kauss galvenais mērķis ir popularizēt futbolu Latvijā, veicināt žurnālistu pieredzes apmaiņu un savstarpēju kontaktu veidošanu, kā arī pieminēt vienu no izcilākajiem Latvijas sporta žurnālistiem Arturu Vaideru. Šogad par turnīra mājvietu tika izvēlēta Jelgava, savukārt 2019. gadā turnīrs plānots Artura Vaidera dzimtajā Latgalē.

Inese Vaidere, Artura Vaidera fonda vadītāja un Artura Vaidera kausa organizatore:
"Ir aizvadīts jau otrais starptautiskais mediju futbola turnīrs "Artura Vaidera kauss 2018". Par divkārtējo čempioni ir kļuvusi Lietuvas komanda. Turnīra tabulā pirmo vietu gan ieņēma mājinieki - "Jelgava", taču turnīra reglaments paredz, ka kausu izcīna vislabākā mediju komanda. Artura Vaidera fonda vārdā vēlējos izteikt lielu pateicību cilvēkiem, kuri piedalījās turnīra organizēšanā. Paldies Aināram Tamisāram un viņa ģimenei, kā arī FK Jelgava un Jelgavas pilsētai! Paldies arī Kasparam Gorkšam, Ilvaram Koscinkevičam, Viktoram Sopirinam un Latvijas Futbola federācijai! Paldies par dalību visām komandām, it īpaši mūsu draugiem no Lietuvas un Igaunijas! Uz tikšanos nākamajā turnīrā."

Foto no Artura Vaidera kausa izcīņas Jelgavā, 2018. gada 6. augustā. Foto: Artura Vaidera fonds.

Tabula aizgūta no LFF.lv

Tabula aizgūta no LFF.lv

Sižets par Artura Vaidera kausa izcīņu Jelgavā, 2018. gada 6. augustā.