fbpx

31.07.2018

Pērnā gada Artura Vaidera kausa izcīņa Engurē.

Artura Vaidera kausa izcīņa Engurē. 2017. gada 3. augusts.

7. augustā Jelgavā norisināsies jau otrais starptautiskais mediju futbola turnīrs Artura Vaidera kauss, kurā sacentīsies Latvijas, Igaunijas un Lietuvas mediju pārstāvji, kā arī mājinieki - Jelgavas komanda, kuras rindās būs Latvijas futbola zvaigznes Kaspars Gorkšs, Māris Verpakovskis, Marians Pahars un citi. Spēļu sākums jaunajā FK Jelgava treniņu stadionā, Kārklu ielā 6, Jelgavā paredzēts plkst. 11:00.

Artura Vaidera kauss Latvijā tiek rīkots jau otro reizi, un to organizē Artura Vaidera fonds sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF), FK Jelgava un restorānu KrekluKrogs. Pirmajā turnīrā, kas notika pērn Engurē, uzvaras laurus plūca Lietuvas žurnālistu komanda.

Artura Vaidera kausa mērķis ir futbola popularizēšana Latvijā, tāpēc plānots, ka turnīrs katru gadu notiks citā vietā. Šogad organizētāji par turnīra mājvietu izvēlējās Jelgavu.

Inese Vaidere, Artura Vaidera fonda vadītāja un turnīra organizatore: “Pēc veiksmīgā turnīra pērn Engurē bija skaidrs, ka Artura Vaidera kauss ir jāturpina un jāveido kā tradīcija, jo šeit kopā sanāk Baltijas vadošie sporta žurnālisti un lieliskā atmosfērā spēlē futbolu, tādā veidā turpinot Artura Vaidera uzsākto darbu - veidot atbildīgu sporta žurnālistiku un popularizēt futbolu. Šogad turnīrs notiek manā dzimtajā pilsētā Jelgavā, kur mēs ar Arturu kopā dzīvojām desmit gadus. Atsaucība no dalībniekiem liek noprast, ka mūs sagaida spraigs turnīrs, tāpēc aicinu visus interesentus 7. augustā uz futbola kluba Jelgava jauno treniņu laukumu baudīt futbolu.”

Informāciju sagatavoja
Artura Vaidera fonds
t. 28334488
[email protected]

Artura Vaidera kausa un atbalstītāju logo