fbpx

09.10.2013

Ikviens no mums ir daļa Latvijas un visi kopā mēs veidojam Eiropu. Aicinu Tevi izmantot iespēju paust savu viedokli par norisēm Eiropas Savienībā un to ietekmi uz Latvijas attīstību, piedaloties konkursā. Kad Twitter portālā pamani tēmturi #esLatvijai, atbildi uz konkursa jautājumu, un iegūsti vērtīgu pieredzi un piemiņas balvas no @EPPGroup !

Katras nedēļas beigās @IneseVaidere izvēlēsies interesantākās atbildes autoru, kurš saņems balvu no ETP Grupas Eiropas Parlamentā. Noslēdzoties konkursam, 16.decembrī EP deputāte Inese Vaidere no visiem konkursa dalībniekiem izvēlēsies radošāko un aktīvāko, kurš par līdzdalību iegūs iespēju viesoties Eiropas Parlamentā 2014.gada pavasarī!

Noteikumi dalībai konkursā:
• Dalībniekam ir jādalās ar konkursa jautājumu, veicot „retweet” jeb RT
• Dalībniekam sava atbilde uz konkursa jautājumu jāformulē viena ieraksta garumā (140 zīmes), iekļaujot konkursa tēmturi #esLatvijai
• Atbildei jābūt pamatotai, argumentētai, arī oriģinālai!
• Konkurss norisinās 09.10.- 13.12.2013.
• Nedēļas labākās atbildes autoru paziņo profilā @IneseVaiderei
• 16.decembrī EP deputāte Inese Vaidere izvēlēsies aktīvāko konkursa dalībnieku, kurš iegūs iespēju viesoties Eiropas Parlamentā Briselē. Nosakot uzvarētāju, tiks ņemta vērā aktivitāte konkursā, atbilžu kvalitāte un radošums. Fināla izvērtēšanā piedalās ikviens konkursa dalībnieks, kurš, saskaņā ar noteikumiem, iesniedzis vismaz vienu atbildi. Uzvarētājs tiks paziņots Twitter profilā @IneseVaidere 16.12.2013.

Konkursā līdz šim balvas par interesantām atbildēm ir saņēmuši:
1. Diana Paldiņa ‏@diduciitis
2. Diāna Ondža @DianaOndza
3. Kristīne Lindberga ‏@Kristine_Lind
4. Ivars Šmits ‏@IvarsSmits
5. Egija Cene @EgijaMiilSevi
6. Ginta Kozlovska ‏@ginta_k