fbpx

11.10.2013

Šodien, 11.oktobrī, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā norisināsies Jelgavas Latviešu biedrības kopsapulce. Jelgavas Latviešu biedrība aicinājusi pasākumā piedalīties arī Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri; tajā iecerēts atzīmēt arī 25. gadskārtu kopš Latvijas Tautas frontes dibināšanas. Pasākums norisināsies Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Kr.Barona zālē, tā sākums – plkst. 16:00. Aicinām visus interesentus!

„Mēs esam izredzēta tauta – tāda, kurai ir stipras saknes, spēcīgas kultūras tradīcijas, sava valoda un, kas vissvarīgāk, pašiem sava valsts. Atskatoties uz visu, ko esam piedzīvojuši šajā ceturtdaļgadsimtā, varam lepoties ar sasniegto, taču vienmēr jāatceras, kā tas tika iegūts, kādas cīņas izcīnītas un kādi mērķi vēl sasniedzami,” pauž Inese Vaidere. Pasākumā deputāte pievērsīsies Latvijas nākotnes attīstībai, stāstot par aktualitātēm Eiropas Savienībā, par izmaiņām sadzīvē pēc eiro ieviešanas, kā arī iepazīstinot ar paveikto Eiropas Parlamentā.

„Latvija ir strauji attīstījusies, taču tas noticis galvenokārt pateicoties mūsu valsts iedzīvotāju sīkstumam. Esam atgriezušies Eiropā, kur vienmēr esam bijuši, neskatoties uz varmācīgo atšķirtību 50 okupācijas gados,” ir pārliecināta Inese Vaidere.