fbpx

24.10.2013

Piektdien, 25.oktobrī, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere dodas uz Vidzemi, lai piedalītos reģionālo semināru ciklā „Lēciens! 2013: Eiropas Pilsoņu gads” Smiltenē, kā arī vadītu atklāto lekciju „Mēs un Eiropa, eiro un mēs” cialis online Cēsīs.

Smiltenē deputāte dalīsies pieredzē par sievietes līdzdalību vietējās sabiedrības, valsts un Eiropas politikas veidošanā. Inese Vaidere aicināta piedalīties diskusijā kā vairāku Latvijas Sieviešu konferenču organizatore, konkursa „Sieviete Latvijai” patronese un žūrijas komisijas locekle, kā arī vairāku projektu realizētāja, sadarbojoties ar nevalstiskā sektora partneriem – dažādām sieviešu apvienībām. Pasākums notiek Eiropas pilsoņu gada ietvaros, tā mērķis - rosināt Latvijas iedzīvotājus uz aktīvu līdzdalību vietējās sabiedrības un Eiropas Savienības dzīvē, iesaistīt sabiedrību Eiropas nākotnes veidošanā.

Diskusija notiks Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā, Smiltenes novada Sporta centrā, Gaujas iela 1, 2.stāvā, tās sākums plkst. 13:00.

Savukārt Cēsīs I.Vaidere vadīs atklāto lekciju „Mēs un Eiropa, eiro un mēs”, uz kuru aicināts ikviens interesents. Deputāte iepazīstinās ar Eiropas Parlamenta darba būtību, kā arī stāstīs par izmaiņām katra ikdienā pēc 2014.gada 1.janvāra, kad Latvijas latu nomainīs eiro. Lekcija norisināsies Cēsu „Vienotības” atvērtajā birojā, Rīgas ielā 21, sākums plkst. 15:00. Inese Vaidere aicina lekcijā piedalīties ikvienu interesentu un uzdot jautājumus gan par deputātes paveikto Eiropas Parlamentā, gan par sagaidāmo pēc eiro ieviešanas!

Tuvāka informācija par deputātes dalību pasākumos pa tālruni 67814199, 29223714.

levitra