fbpx

18.10.2013

Šodien, 18.oktobrī, Liepājā notiks Latvijas Pašvaldību savienības organizētā konkursa „Eiropas Gada pašvaldība 2013” apbalvošanas ceremonija. Viena no konkursa atbalstītājām – Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere - apbalvos Eiropas Gada cilvēkus no Liepājas un Iecavas novada, atzīmējot viņu paveikto Eiropas Savienības vērtību popularizēšanā.

„Rudens ir ražas laiks, kad labi paveiktie darbi nes augļus – arī šis krāšņais pasākums ir iespēja pateikties par labi padarītu darbu un pozitīvu aktivitāti Latvijas novados,” gandarījumu pauž deputāte. Pasākumā Inese Vaidere Eiropas Gada pašvaldības cilvēkiem no Liepājas pilsētas un Iecavas novada pasniegs ielūgumus viesoties Eiropas Parlamentā Briselē; deputātes sarūpētās piemiņas veltes saņems arī pārējie laureāti.

„Ar Latvijas Pašvaldību savienību mani saista pozitīva sadarbības pieredze – tā aizsākās vēl konkursa „Sakoptākais Latvijas pagasts” laikā, kad Eiropas Parlamentu iepazīt vedu īpašāko nomināciju laureātus - Pagasta odziņas. Pašvaldību sniegums un konkursā demonstrētās spējas un prasmes arvien apliecina spēku un radošo garu, kas mīt Latvijas cilvēkos,” ar gandarījumu stāsta I.Vaidere.

Noslēguma pasākumā dažādās nominācijās tiks apbalvotas 15 pašvaldības, 45 cilvēkus pasludinot par Eiropas Gada cilvēkiem 2013. Pasākums norisināsies Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6.

cialis online