fbpx

19.06.2012

Rīga, 15.jūnijs. Šogad jau 15.gadu pēc kārtas notika Latvijas Avīzes rīkotais konkurss „Sieviete Latvijai”, kas atklāj radošas, uzņēmīgas un gādīgas Latvijas sievietes mums visapkārt. Konkursam pretendentes var ieteikt, rakstot vēstuli kādā no trīs kategorijām – Sievietei par uzdrīkstēšanos būt uzņēmējai, Sievietei par ģimenes stiprināšanu un Sievietei par nesavtīgu darbu sabiedrības labā. Konkursa pastāvēšanas 15 gados Latvijas Avīze saņēmusi ap 3000 vēstuļu.

“Manā skatījumā šis ir viens no pašiem jaukākajiem Latvijas konkursiem,” saka Inese Vaidere, Eiropas Parlamenta deputāte un konkursa žūrijas locekle.„Konkurss ļauj pateikt un uzrakstīt tik daudz labus vārdus par citiem, vienmēr ir jūtams priecīgs rakstītājs par priecīgu darītāju. Un vienlaikus Latvija uzzina brīnišķus stāstus un iepazīst brīnišķīgas sievietes no visas Latvijas,” saka deputāte.

Inese Vaidere jau septīto gadu 12 konkursa laureātes aicina apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē, lai ne tikai iepazītos ar Parlamenta darbu, bet, lai arī gūtu jaunus iespaidus un iedvesmu sev nākotnes darbiem. Šogad laureāšu vidū bija Gunta Čepuka, Nellija Janaus, Inese Apse –Apsīte, Dace Meldere , Baiba Ozola, Anna Volcīte, Olita Spangere, Indra Abzalone, Benita Spalviņa Sigita Vaivade, Gundega Jēkabsone un Inese Immure.

“Ja vien Eiropas Parlaments spētu uzņemt, es ar prieku aicinātu pie sevis ciemos ne tikai konkursa laureātes, bet itin visas pieteiktās sievietes, lai ikviens varētu redzēt, cik lieliski ir mūsu cilvēki un īpaši – mūsu sievietes, kas ar prieku dara savu darbu. Tāpēc, ja šogad jūsu ieteiktā sieviete nav laureāšu vidū, nekas – aicinām rakstīt atkal nākamgad, jo izvēlēties tikai divpadsmit ir ļoti grūti,” piebilst deputāte.