fbpx

19.03.2012

Sigulda, 17.marts. Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē norisinājās bobsleja, kamaniņu un skeletona sezonas noslēguma pasākums, un arī divi Latvijas čempionāti: bobslejā un kamaniņu divniekiem. Pasākuma laikā līdzjutēji varēja klātienē vērot čempionātu, paraugdemonstrējumus un apsveikt sportistus ar veiksmīgi aizvadīto sezonu, vēlot veiksmes arī turpmāk. Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere bija sarūpējusi pārsteiguma balvas, ko pasniedza pasākumā.

„No viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ šiem puišiem bija liegts starts iepriekšējās Ziemas Olimpiskajās spēlēs Vankūverā, bet es ticu, ka Sočos šos sportistus sagaida veiksme un panākumi. Es ceru, ka Eiropas Parlamenta apmeklējumus Briselē kalpos tam par labu stimulu,” teica Inese Vaidere, pasniedzot atzinības rakstus un ielūgumus uz Briseli bobslejistiem Oskaram Melbārdim un Intaram Dambim.

Pārsteiguma balvas tika pasniegtas arī panākumiem bagāto skeletonistu vecākiem - Marinai un Dainim Dukuriem, par viņu ieguldījumu dēlu izcilajos panākumos sportā. Dainis Dukurs ir saņēmis Latvijas Gada balvu sportā kā 2010.gada labākais treneris un ir tieši saistīts ar dēlu sportisko izaugsmi kā viņu treneris.  Marina sniedz atbalstu saviem sportistiem ikdienā, rūpējas par savu ģimeni un vienmēr jūt līdzi panākumiem. Vankūveras XXI Ziemas Olimpisko spēļu medaļnieki, Latvijas pārstāvji Martins un Tomass Dukuri, kā arī Andris un Juris Šici jau viesojušies Eiropas Parlamentā Briselē.