fbpx

16.07.2010

Brisele, 12.jūlijs. Pateicoties labajai Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres sadarbībai ar biedrību Junior Achievement – Latvija (JAL), šodien apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē dodas labākie Latvijas ekonomikas skolotāji. Talsu 2.vidusskolas direktora vietniece Iveta Rorbaha, Olaines 1.vidusskolas ģeogrāfijas un ekonomikas skolotāja Brigita Eltermane, Līvānu 2.vidusskolas ekonomikas skolotāja Jevgēnija Golubeva, Rīgas pilsētas 2.ģimnāzijas matemātikas un ekonomikas skolotāja Ruta Pelce un Iecavas vidusskolas sociālo zinību skolotāja Solvita Lauzēja ir JAL rīkotā konkursa „2009./2010.mācību gada labākais skolotājs ekonomikā” laureātes.

„Ekonomikas skolotāji ir pirmie vēstneši, kuri ziņu par uzņēmēja lomu un nozīmi ekonomikas atveseļošanā nodod tiem, kuru rokās ir jaunu panākumu atslēga Latvijas uzņēmējdarbībā – skolēniem. Esmu pārliecināta, ka tieši jaunieši var radīt tās drosmīgās un atjautīgās idejas, kuras spēs atgriezt dzīvību un ienest jaunas vēsmas recesijā iestigušajā valsts ekonomikā,” stāsta deputāte.

Deputātes organizētajā braucienā skolotājas ar deputāti pārrunās ar Eiropas Parlamenta darbu saistītus un aktuālus Eiropas Savienības un Latvijas jautājumus, kā arī tuvāk iepazīs Briseli.