fbpx

18.07.2010

Brisele, 14.jūlijs. Jau piekto gadu Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres viesu pulkā ir labākās Latvijas sieviešu pārstāves. Sadarbojoties ar laikrakstu „Latvijas Avīze”, Briseles apmeklējums tiek dāvāts konkursa „Sieviete Latvijai 2010” laureātēm, kuras šogad ir divpadsmit - visneatlaidīgākās, enerģiskākās un stiprākās dāmas, par kurām tika pastāstīts vairāk kā 180 laikrakstam konkursa ietvaros iesūtītajās vēstulēs.

„Jau piekto gadu aicinu savā darbavietā Briselē viesoties Latvijas sievietes, un katru gadu man tie ir mazi svētki. Ikreiz tās ir sirsnīgas un čaklas, atvērtas un smaidīgas sievietes, kuras ar lielu apņēmību un visbiežāk vēl lielāku nesavtību veic savu darbu, un mūsu kopā pavadītais laiks ir smaidiem piepildīts,” saka Inese Vaidere. “Esmu pateicīga “Latvijas Avīzei” par organizēto konkursu, kas dod man šo iespēju - tikties ar tik šarmantām, gudrām un vienkārši jaukām sievietēm, kuru devums ir īpaši novērtējams un izceļams.”

Eiropas Parlamentā Briselē sievietes sagaida tikšanās ar deputāti, iepazīstoties ar Eiropas Parlamenta darbu, kā arī pārrunājot aktualitātes par Latvijas un Eiropas Savienības norisēm. Brauciena laikā sievietes tiks iepazīstinātas arī ar Briseli.