fbpx

15.06.2010

Piektdien , 11. jūnijā „Valguma pasaulē” jau 13. reizi notika „Latvijas Avīzes” konkursa noslēguma pasākums „Sieviete Latvijai 2010”. Kopumā tika apbalvotas 12 sievietes, kuras kļuva par kristāla kurpīšu īpašniecēm. Tās bija visuzņēmīgākās, stiprākās, radošākās dāmas, par kurām tika pastāstīts vairāk nekā 180 konkursam adresētās vēstulēs.
Jau vairākus gadus Eiroparlamenta deputāte Inese Vaidere ir aicinājusi konkursa uzvarētājas viesoties Briselē. Arī šogad brauciens uz Eiroparlamentu būs skaista balva visām 12 veiksminiecēm. Katrai no uzvarētājām deputāte pasniedza atzinības rakstu un sertifikātu kā apliecinājumu parlamenta apskatei Briselē. ”Latvieši ir lieliska tauta un to lieliski pierāda šīs 12 burvīgās dāmas. Jo vairāk izcelsim un atzīmēsim šādus cilvēkus, jo vairāk arī ticēsim, ka mums ir milzīgas iespējas,” tā noslēguma pasākumā I.Vaidere uzrunāja laureātes
Konkursa uzvarētājas noteica 3 nominācijās - “Par uzdrīkstēšanos būt uzņēmējai” (kurzemnieku saimniecības “Sveķi” īpašniece Dzintra Karavaičuka), “Par nesavtīgu darbu sabiedrības labā” (Vita Eizentāle no Vestienas pagasta) un “Par ģimenes stiprināšanu” (Lolita Garklāva no Lēdmanes).
Laureātes sveica „Latvijas Avīzes” galvenā redaktore Linda Rasa, savukārt Hipotēku banka visām trim laureātēm dāvināja kredītkartes ar 500 latu naudas uzkrājumu.