fbpx

13.04.2009

Saulains sestdienas rīts 4. aprīlī. Mājīgajā nevalstisko organizāciju zālītē Jelgavā, Pasta ielā, pulcējušās enerģiskas, optimisma pilnas dāmas.
NVO „Zvaigzne” ir Jelgavas sieviešu invalīdu organizācija, kura savu darbību uzsāka pirms desmit gadiem. Viņu moto ir: „Antidiskriminācija + pozitīva domāšana = iekļaušanās sabiedrībā”. Šī organizācija palīdz sievietēm invalīdēm iekļauties sabiedrībā, apgūt visjaunākās datortehnikas un interneta lietošanu un vienkārši būt laimīgām.
Sanākšanā, kas norisinājās Lieldienu gaisotnē, NVO „Zvaigzne” dāmas atnāca uz tikšanos ar Inesi Vaideri. Deputāte tika iztaujāta par to, kā darbojas Eiropas Parlaments, kā pieņem lēmumus, kā tas viss ietekmē norises Latvijā un ko pati deputāte ir paveikusi šī sasaukuma laikā.
I.Vaidere: „Eiropas Parlamentā arī viens deputāts var izdarīt ļoti daudz, ja viņam ir pieredze, labas valodas zināšanas un spēja atrast kontaktus ar citu grupu deputātiem un valstu pārstāvjiem. Ir izdevies panākt to, ka Latvija tiek respektēta, ka tiek izprasta mūsu sarežģītā pagātne un tagadne. Sadarbībā ar dažādiem NVO ir atrisināti vairāki tos interesējošie jautājumi. Šo darbu esmu gatava turpināt arī nākamajā sasaukumā”.

[slickr-flickr ID="[email protected]" tag="zvaigzne" type="gallery"]