fbpx

23.03.2009

Sestdien, 21. martā, noslēdzās lekciju cikls, kuru organizēja Latvijas Lauku sieviešu apvienība. Noslēguma lekcija bija veltīta Kurzemes reģiona sieviešu iespējām iesaistīties politiskos procesos.

Inese Vaidere iepazīstināja klātesošās ar Eiropas Parlamenta darbības specifiku, uzsverot, ka deputātu kandidātiem, arī tiem, kuri startē pašvaldību vēlēšanās, būtu jāspēj informēt vēlētājus par EP darbu un aktualitātēm.

Kā jau šajā laikā ierasts, jautājumi vērpās ap ekonomisko situāciju Latvijā. Diskusijas dalībnieces bija vienisprātis, ka vairāk uzmanība jāpievērš iniciatīvas radīšanai un veicināšanai. Cilvēkiem jāredz perspektīva, mērķis, ko valsts vēlas sasniegt. Izjūtot atbildību par savām un citu ģimenēm, pasākuma dalībnieces uzsvēra, ka pilnībā nepieņemami ir samazināt pabalstus ģimenēm ar bērniem, kas nozīmētu lielu triecienu Latvijas valsts nākotnei.

Pasākums notika sirsnīgā atmosfērā, klātesošās dāmas dalījās savā pieredzē, izsakot pārliecību, ka sievietēm vairāk jāiesaistās arī politiskajos procesos, ja ir vēlme redzēt pārmaiņas.

[slickr-flickr [email protected] tag=2009-03-23]