fbpx

11.05.2007

Šīs ir manas pirmās rakstītās rindiņas šajā forumā. Šķiet interesanti izmantot šo iespēju – dalīties man svarīgajā, kas bieži ir nozīmīgs visai Latvijai - tātad katram no mums, un sarunāties ar cilvēkiem.

Mans darbs šobrīd rit galvenokārt ārpus Latvijas, proti, Eiropas Parlamentā. Jebkurš darbspējīgs cilvēks, kurš strādā, ikvienā valstī no rīta dodas uz darbu, vakarā – uz mājām. Arī es. Tikai nu jau trešo gadu mans darba ritms ir mazliet savādāks. Nedēļas sākumā lidoju uz Briseli vai Strasbūru, tad garas stundas pavadu Parlamenta un komisiju darbā, vakarā atgriežos viesnīcā. Bet katru nedēļas nogali, ja vien nav izbraukuma konferenču, pavadu Latvijā.

Dienas Latvijā darba ziņā ir ne mazāk spraigas. Tā kā esmu deputāte no Latvijas, tad Briselē strādāju savas valsts interesēs. Un tas nozīmē – man jāzina, kā klājas iedzīvotājiem, kādi ir viņu sasniegumi un prieki, kādas ir viņu problēmas un grūtības. Uzzināt to varu, tikai tiekoties un aprunājoties. Šis forums ir sava veida tikšanās un saruna. Tāpēc dalīšos ar Jums un ceru, ka Jūs dalīsities ar mani savās pārdomās.