More selected projects

 

Eiropas Parlamenta deputāte Ineses Vaidere ik gadu rīko vairākus braucienus uz Eiropas Savienības galvaspilsētu Briseli, lai dažādu profesiju cilvēkus no Latvijas pilsētām un novadiem iepazīstinātu ar to, kā strādā Eiropas Parlaments un Latvijas parlamentāriešu darba ikdienu. Šonedēļ uz Briseli devās pirmā, 22 cilvēku liela grupa, kurā lielākoties bija pārstāvēti bibliotēku darbinieki gan no Latvijas Nacionālās, gan Latvijas novadu bibliotēkām. Tāpat uz Briseli devās arī vairāki Jauniešu Saeimas deputāti.

Inese Vaidere, Eiropas Parlamenta deputāte: “Esmu patiesi gandarīta uzņemt tik enerģiskus cilvēkus un iepazīstināt viņus ar Eiropas Parlamentu un tā darbu. Priecājos, ka viesiem, īpaši jauniešiem, bija daudz jautājumu un, ka man bija iespēja gan apgāzt dažus stereotipus, gan izskaidrot, ko es un mani kolēģi šajos gados esam paveikuši.”

Vizītes laikā grupas dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Eiropas Parlamentu un tikties ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesei Vaideri, kā arī EP Apmeklējumu un semināru nodaļas pārstāvi Aneti Bandoni, apskatīt pilsētu, kā arī apmeklēt skaisto Brigi, lai apskatītu pilsētu un Briges rātsnamu.

02.06.2017.