fbpx

16.04.2019

Informācija medijiem
16.04.2019

Inese Vaidere, saņemot goda sertifikātu.

Šodien, 16. aprīlī, Strasbūrā Eiropas nodokļu maksātāju asociācija Eiropas Parlamenta (EP) deputātei un ekonomikas profesorei Inesei Vaiderei piešķīra Goda sertifikātu par īpašiem panākumiem darbā Eiropas Parlamentā.

Īpašais apbalvojums tiek piešķirts tiem EP deputātiem, kuri ir devuši ievērojamu ieguldījumu, aizstāvot Eiropas nodokļu maksātāju intereses. Starp piecām īpašajām kategorijām, Vaidere ieguvusi atzinību kategorijā “Brīvība”.

Inese Vaidere: “Esmu gandarīta, ka manu darbu novērtē asociācija, kas iestājas par nodokļu maksātāju tiesībām. Darbu Eiropas Parlamentā man ir uzticējuši iedzīvotāji, tāpēc ir likumsakarīgi, ka viss mans darbs ir tieši Latvijas un Eiropas iedzīvotāju interesēs. Aktivitātes Budžeta komitejā, kur esmu vienīgā Latvijas pārstāve, iestājoties par finansējumu un labākiem noteikumiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, jaunuznēmumiem, kā arī patērētāju tiesību aizstāvēšana, piemēram, pret preču dažādo kvalitāti Austrumeiropas un Rietumeiropas valstīs, ir pamanītas. Pasniedzot balvu, tika pieminēts arī manis paveiktais, veicinot individuālo brīvību attiecībā uz kaimiņvalsti Krieviju. Ir patīkami saņemt šo atzinību.”

Eiropas Parlamenta nodokļu maksātāju Goda apliecību piešķir Eiropas nodokļu maksātāju asociācija sadarbībā ar Mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvniecību (MVU Connect) un Eiropas Ekonomikas Senātu. Eiropas nodokļu maksātāju asociācija ir 29 valstu nodokļu maksātāju asociāciju apvienība visā Eiropā ar vairāk nekā vienu miljonu biedru. Tās galvenie darbības mērķi ir zemāki nodokļi un lielāka individuālā brīvība, kā arī publiskā sektora efektivitātes un ekonomikas veicināšana.

Informāciju sagatavoja
Ģirts Salmgriezis,
ETP grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks