12.02.2018

Inese Vaidere, Eiropas Parlamenta deputāte: "Kā zināms – daudzu latviešu elks Kristaps Porziņģis, kurš vēl nesen saņēma Latvijas Gada sportista balvu, plīsušu ceļgala krustenisko saišu dēļ nevarēs piedalīties NBA Visu zvaigžņu spēlē, kā arī turpināt sezonu basketbola laukumā. Kristaps ir Latvijas patriots un nes mūsu valsts vārdu plašajā pasaulē. Šobrīd, kad mūsu visu domas un uzmanība ir Korejā, arī Kristapam ir nepieciešami labie novēlējumi, jo jau rīt viņam paredzēta ceļgala operācija.

No personīgās pieredzes zinu, cik nepatīkamas var būt locītavu traumas. Pirms septiņiem gadiem, pati saskāros ar ļoti stiprām sāpēm ceļgalā un pēc ārsta apmeklējuma tika konstatēts, ka man ir krustenisko saišu sastiepums un meniska plīsums. Par to, kā pie kā tāda tiku, pat speciālists brīnījās. Protams, man uzreiz pateica - jāveic operācija. Tagad tikai varu nopriecāties, ka mans vīrs, Arturs, to neļāva darīt. Meklējām zinošus ķirurgus, līdz nonācām Bulduru slimnīcā pie Oleva Kaju, kurš tad arī paveica brīnumu. Man tika paņemtas asinis, īpaši apstrādātas un injicētas ceļgalā. Metode izrādījās ļoti efektīva - saites sadzija, menisks saauga un kopš tā laika pat nejūtu, ka man bijušas jebkādas problēmas.


Protams, ņemot vērā, ka Kristaps neapšaubāmi ir ne vien Latvijas, bet arī ASV basketbola zvaigzne, viņam noteikti ir nodrošināta pati labākā medicīniskā palīdzība. Tāpēc ceru, ka operācija ir mediķu izvēlētā optimālā ārstniecības metode, lai palīdzētu mūsu sportistam. Vēlu Kristapam veiksmīgu ārstēšanos un atveseļošanos. Pat nešaubos, ka pēc rehabilitācijas viņš laukumā atgriezīsies vēl spēcīgāks.
"

http://sportacentrs.com/basketbols/nba/10022018-operacija_porzingim_tiks_veikta_otrdien