21.09.2012

Kuldīga, 21.septembris. Kuldīgas Mākslas namā svinīgi tika apbalvoti konkursa „Labākais no labākajiem manā ELVI” laureāti - ELVI franšīzes partnera SIA „Linde Pārtika” veikalu labākie darbinieki. Pasākumā piedalījās Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, kas ir šī konkursa patronese.

„Latvijas vislielākā bagātība ir cilvēks - tas, kurš prot radīt, ražot un nobaudīt sava darba augļus. Mums jāspēj ne tikai priecāties un lepoties par īsteni latvisko darba mīlestību un tikumu, bet arī to novērtēt, ļaujot pašmāju uzņēmējiem pārliecinošāk strādāt savā nozarē,” uzrunā pasākumā uzsvēra I.Vaidere.

„Ir prieks dzirdēt par darbinieku un pircēju izrādīto aktivitāti, piedaloties šajā konkursā, kas ļāvis pateikt „paldies” cilvēkiem, ar ko ikdienā saskaramies savā tuvējā veikalā. Šī konkursa laureātus gaidīšu viesos pie sevis Eiropas Parlamentā Briselē 2013.gadā,” piebilda deputāte, kura laureātiem balvās pasniedza ielūgumus doties braucienā.

Kopumā konkursā uzvarēja 13 SIA „Linde Pārtika” darbinieki - Inita Vilne, Līga Skudra un Austra Āboliņa no Kuldīgas, Anda Vēsmiņa un Līga Čirkše no Liepājas, Katrīna Stobiasa un Natālija Aleksējeva no Ventspils, Oksana Lakutijevska no Jelgavas, Ilga Dembrovska no Skrundas, Dzintra Geinerte no Ķeguma, Ilva Formaņicka no Ogres, Zane Vilciņa no Talsiem un Kristīne Jonika no Kandavas.